Bagatur Sokak No:12

İstanbul, Üsküdar, Bahçelievler Mahallesi, Bağatur sokak’da yapımı devam eden projemiz 12 daireden oluşmaktadır.

  • Ankastre Mutfak
  • Akıllı Ev Sistemi(Su Emniyet Sistemi, Gaz Emniyet Sistemi, Elektrik Emniyet Sistemi)
  • Yerden Isıtma Sistemi
  • Güvenlik Kamerası Sistemi
  • Ebeveyn Banyosu
  • Seramik Cephe Kaplaması

Proje Yeri

 

AKILLI EV SİSTEMİ

Akıllı güvenlik sistemi, siz dairenizde olmasınız bile sizin adınıza güvenlik önlemleri alır. Dairede su taşkını olduğunda sistem sistem arızalı olan kısmı kendisi kapatır. Sistemden veya uzaktan erişerek kombinizi açıp kapatailirsiniz. Bu işlemlerin hepsini siz uzaktan telefonunuzla veya daire içinde bulunan iç üniteden yapabilirsiniz.

Daire elektriği de uzaktan açılıp kapatılabilmektedir. Böylece açık unuttuğunuz bir cihaz tekrar eve gelmeden kapatabilirsiniz.

YERDEN ISITMA SİSTEMİ

Yerden ısıtma sisteminde, mekanı ısıtan elemanlar döşemenin altında bulunur. Böylece mekanlarda petekler için yer kaybı yaşanmaz.

Yerden ısıtma sisteminde, sistemin altı strafor köpükle kaplandığı için daireler arası ses yalıtım görevini de sağlanmış olmaktadır.

Pojemizde Demirdöküm marka yoğuşmalı kombi ve Siemens marka ankastre ürünler kullanılmıştır.

GÜVENLİK KAMERASI SİSTEMİ

Bina çevresinde 24 saat kayıt yapabilen güvenlik kamerası sistemi mevcuttur. Ayrıca her daire kapısını takip eden kameralar vardır. Bu kameralar dairenin iç ünite kontrol sistemine bağlıdır. Böylece iç ünite sisteminden bina giriş kapısına ve daire giriş kapısına gelen misafirler görülebilmektedir.

SERAMİK CEPHE KAPLAMASI

Seramik cephe kaplama sistemi, aluminyum taşıyıcı profile seramik malzemelerin monte edilmesi ile oluşan sistemdir. Seramik ile duvar arasında taşyünü ve su yalıtım malzemesi koyularak binada ısı ve su yalıtımı gerçekleştirilmektedir. Isı yalıtım performansı yüksek bir cephe kaplama sistemidir. Bina cephesinde su geçirmez malzeme kullanıldığından uzun ömürlü bir sistemdir.

SATILIK DAİRELER

Bulunduğu Kat

Brüt Alanı

Oda Sayısı

2

120,80 m2

3 oda 1 salon

Not: tablodaki dairelerin planlarını görmek için daire bilgilerinin üzerini tıklayınız.

Bizi aramak için tıklayınız.

PROJENİN KONUMU

Yorumlar kapalı.