Çalıkavak Sokak No:10

İstanbul, Üsküdar, Güzeltepe Mahallesi, Çalıkavak sokak’da yapımı devam eden projemiz 13 daireden oluşmaktadır.

  • Ankastre Mutfak
  • Elektrikli Panjur
  • Akıllı Ev Sistemi(Su Emniyet Sistemi, Gaz Emniyet Sistemi, Elektrik Emniyet Sistemi)
  • Yerden Isıtma Sistemi
  • Güvenlik Kamerası Sistemi
  • Ebeveyn Banyosu
  • Seramik Cephe Kaplaması

Proje Yeri

GÜNCEL PROJE DURUMU (10.12.2020)

AKILLI EV SİSTEMİ

Akıllı güvenlik sistemi, siz dairenizde olmasınız bile sizin adınıza güvenlik önlemleri alır. Dairede gaz kaçağı veya su taşkını olduğunda sistem sistem arızalı olan kısmı kendisi kapatır. Bu işlemlerin hepsini siz uzaktan telefonunuzla veya daire içinde bulunan iç üniteden yapabilirsiniz.

Daire elektriği de uzaktan açılıp kapatılabilmektedir. Böylece açık unuttuğunuz bir cihaz tekrar eve gelmeden kapatabilirsiniz.

Akıllı ev sisteminde alarm sistemi entegre çalışmaktadır. Bu sistem hareket sensörlerine bağlı olarak çalışır. Siz evde yokken alarm kurduğunuzda herhangi bir hareket algılamasıyla cep telefonunuza uyarı verir.

Not: akıllı ev sisteminin uzaktan kullanılabilmesi için daireye bağlı bir internet sisteminin mevcut olması gerekir.

YERDEN ISITMA SİSTEMİ

Yerden ısıtma sisteminde, mekanı ısıtan elemanlar döşemenin altında bulunur. Böylece mekanlarda petekler için yer kaybı yaşanmaz.

Yerden ısıtma sistemi kombiden bağımsız akıllı olarak tasarlanmıştır. Oda istenilen sıcaklığa geldiğinde sistem odaya sıcak su akışını keser. Diğer bölümler istenilen sıcaklığa gelene kadar o bölümlere sıcak su akışı devam eder. Dairenin tamamı istenilen sıcaklıkta eşit olarak ısıtılır. Bu sistemde bazı odalar fazla sıcak bazı odalar soğuk kalmaz.

Yerden ısıtma sisteminde, sistemin altı strafor köpükle kaplandığı için daireler arası ses yalıtım görevini de sağlanmış olmaktadır.

GÜVENLİK KAMERASI SİSTEMİ

Bina çevresinde 24 saat kayıt yapabilen güvenlik kamerası sistemi mevcuttur. Ayrıca her daire kapısını takip eden kameralar vardır. Bu kameralar dairenin iç ünite kontrol sistemine bağlıdır. Böylece iç ünite sisteminden bina giriş kapısına ve daire giriş kapısına gelen misafirler görülebilmektedir.

SERAMİK CEPHE KAPLAMASI

Seramik cephe kaplama sistemi, aluminyum taşıyıcı profile seramik malzemelerin monte edilmesi ile oluşan sistemdir. Seramik ile duvar arasında taşyünü ve su yalıtım malzemesi koyularak binada ısı ve su yalıtımı gerçekleştirilmektedir. Isı yalıtım performansı yüksek bir cephe kaplama sistemidir. Bina cephesinde su geçirmez malzeme kullanıldığından uzun ömürlü bir sistemdir.

DUBLEKS DAİRE DENİZ MANZARASI

BU PROJEMİZDE SATILIK DAİRE BULUNMAMAKTADIR.

PROJENİN KONUMU

Yorumlar kapalı.